بازدید معاون سازمان برنامه و بودجه کشور از شرکت مهندسی فناوری سورنا

بازدید معاون سازمان برنامه و بودجه کشور از شرکت مهندسی فناوری سورنا

photo_2018-07-05_20-09-50

معاون هزینه ای و امور آموزش عالی ، تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور از شرکت مهندسی فناوری سورنا  مستقر در پارک علم و فناوری استان کرمان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان،سرکار خانم مهندس یحیایی از شرکتهای مستقر در پارک علم و فناوری استان کرمان بازدید واز نزدیک پاسخگوی مشکلات و چالشهای شرکت مستقر نیز بودند.

در این بازدید مهندس عابد شیخ بهایی مدیر عامل شرکت مهندسی فناوری سورنا و چهره ماندگار صنعت و تجارت کشور به تشریح مشکلات و معضلات شرکت های دانش بنیان افزود  همواره مشکلات و موانع زیادی در مسیر موفقیت وجود دارد  و باید با درایت و با پشتکار خود به همه آنها غلبه کنیم  و شرکت مهندسی فناوری سورنا هم از این امر جدا نبوده و تیم سورنا تمام سعی و اهتما م خود را در نیل  به موفقیت گذاشته است  و افتخارات کسب شده این شرکت حاکی از این واقعیت است و ارائه خدمات ارزشمند و ایده های ناب و خلاق: برخورداری از ایده های ناب و ارزشمند یکی دیگر از عناصر ما برای دستیابی به موفقیت است. در این دنیای پرشتاب و پر رقابت، تنها راه ماندن ، ارائه خدمات متمایز و ناب است و ارائه خدماتی که نیاز آنها به شدت در جامعه احساس می شود.

وی در ادامه افزود : بخش خصوصی کشور برای توسعه و حفظ جایگاه خود به بازتعریف نقش و اهمیت بخش خصوصی در اقتصاد کشور نیاز دارد و بخش خصوصی نیاز به  بهبود فضای کسب و کار دارد و همچنین  مبارزه جدی با فساد و ریشه کنی آن از انتظاراتی هستند که هر شخص که در بخش خصوصی فعالیت می کند از دولت دارد. شكل گيري بخش خصوصي توانمند را بايد در فضاي كسب و كاري جستجو كرد كه مستمراً در حالت بهبود وضعيت به سر برده و ساز و كارهاي مناسب  براي فعاليت بخش خصوصي ايجاده می شود. فضاي كسب و كار مناسب انگيزه هاي بالايي را به بخش خصوصي مي دهد تا با نشاط و اميد پاي به عرصه فعاليت هاي اقتصادي بگذارد .

photo_2018-07-05_20-10-18