اختصاص بیش از ۲۱۰میلیارد ریال اعتبار به صندوق استان

اختصاص بیش از ۲۱۰میلیارد ریال اعتبار به صندوق استان

photo_2019-05-07_16-23-26

مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان خبر داد :اختصاص بیش از ۲۱۰میلیارد ریال اعتبار به صندوق استان
مهندس مجید نورانی گفت:بیش از ۲۱۰میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان اختصاص یافت.

مجید نورانی اظهار داشت: با توجه به سال رونق تولید و تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته بیش از ۲۱۰میلیارد ریال اعتبار جهت پرداخت تسهیلات کم بهره از محل اعتبارات صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای استفاده شرکتهای دانش بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان کرمان اختصاص یافت.
وی افزود: بخشی از این اعتبارات به میزان ۳۵ میلیارد ریال شامل تسهیلات کم بهره برای شرکتهای فناور و دانش بنیان در راستای نمونه سازی،تجاری سازی محصولات ، سرمایه در گردش، و لیزینگ محصولات خواهد بود.
مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان ادامه داد: بخش دیگری از این تسهیلات به صورت حد اعتباری به میزان ۱۸۰ میلیارد ریال جهت حمایت از شرکتهای دانش بنیان در راستای نمونه سازی اولیه ولیزینگ محصولات، تولید صنعتی و سرمایه در گردش می باشد.
مهندس نورانی در پایان بیان داشت: صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان در راستای حمایت و تامین منابع مالی شرکتهای دانش بنیان و فناور تشکیل شده و تلاش خواهیم کرد از همه ظرفیتهای استانی و کشوری برای هر چه بهتر شدن رونق تولید محصولات شرکت های دانش بنیان و فناور استان در سال ۹۸ استفاده نماییم.